Siz de wPapel‘de yer almak istiyorsanız, bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

REKLAM SEÇENEKLERİMİZ

ADVERTORIAL REKLAM

Tarafımıza gönderilen yazıların içeriği özgün olmalıdır. İstenirse bizim tarafımızdan özgünleştilerek veya yine site diline özgün olarak ek ücret dahilinde tanıtım yazısı yazılabilir. Yazıya ait başlık, boşluklar dahil olmak üzere en fazla 55 karakter olabilir ve URL içeremez. Yazı içerisinde en az 1 görsel içerik kullanılmalıdır. Görsel formatı JPG, PNG veya GIF formatlarından biri olabilir. Ve hareketli olamaz Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir. Görsel içerikler daima sitemizin sunucusunda barındırılır. Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Yazılar, site yayında olduğu sürece silinmez. Yazı yayınlandıktan sonra, maddi hataların giderilmesi haricinde düzenleme ya da ekleme yapılamaz ve anlam bozuklukları ile imla hataları editör tarafından yazı sahibinden onay alınmaksızın düzeltilebilir. Yalnızca anahtar kelimelere yoğunlaşılmış, anlam bütünlüğünden yoksun ve editörün kişisel beğenisini öne çıkaran yazılar yayınlanmaz Reklam alımı yapan kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

SPONSOR ALANI BANNER

Reklam görseli, reklam sahibi tarafından hazırlanarak bize teslim edilir. Banner Tasarımlarınız, 300x250,336x280,160x600,468x60,728x90 piksel ebatında ve JPG, PNG veya GIFformatında olmalıdır. Banner, wPapel sitenin sağında bulunan ve tüm sayfalarda gösterilen Sidebar kısmında yayınlanır. Bu kısımda banner’in yerleştirileceği mutlak konum editör tarafından belirlenir. Banner yayına alındıktan sonra, süre bitimine kadar, maddi hatalar dışında ekleme ya da düzenleme yapılamaz. Görsel veya bağlantı adresi değiştirilemez. Görsel içerikler daima sitemizin sunucusunda barındırılır.

KATEGORİK REKLAMLAR

Reklam görseli, reklam sahibi tarafından hazırlanarak bize teslim edilir. Banner 300x250,336x280,160x600,468x60,728x90 piksel ebatında ve JPG, PNG veya GIF formatında olmalıdır. Banner, wPapel sitenin Sektörel kategorileri sayfalarda yayınlanır. Banner yayına alındıktan sonra, süre bitimine kadar, maddi hatalar dışında ekleme ya da düzenleme yapılamaz. Görsel veya bağlantı adresi değiştirilemez. Görsel içerikler daima sitemizin sunucusunda barındırılır. Reklam alımı yapan kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Reklam ve Sponsorluk Fırsatları için bizimle iletişime geçin: info@wPapel.com